PASTELL BUTİK ailesi olarak bizler sizin adınıza modayı yakından takip ediyor, her zamana ve her kesime hitap eden ürünlerimizi size sunmak adına bu yola çıkıyoruz.

2021 yılında başladığımız bu yolculuğun taptaze heyecanını sizlerin memnuniyetiyle taçlandırmayı ve güvenilir bir alışveriş deneyimlemenizi kendimize misyon edinip yolumuza devam etmekteyiz.

Güvenli alışveriş

Pastellbutik.com ‘dan yapacağınız tüm alışverişler, E-Ticaret güvenlik ilkelerine uygun olarak korunmaktadır.   Kredi kartı bilgilerinize erişimi sadece bankanız gerçekleştirmekte ve kart bilgileriniz sistemimizde kayıt edilmemektedir. Diğer tüm verileriniz ve kişisel bilgileriniz tarafımızdan KVKK kanuna uygun olarak saklanır ve her zaman güvendedir.

Web sitemizden alışveriş yaparken kapıda ödeme, kredi kartı ve banka havalesi seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Sizin görüşleriniz bizim için çok önemli ve değerlidir. Her konuda bizimle iletişim sağlamanızdan ve geri bildirimleriniz doğrultusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. İletişime geçmek için iletişim sayfasından dilediğiniz iletişim kanalını kullanabilirsiniz.

Bizden anında haberdar olmak için sosyal medyalarımızdan takip eder bilirsiniz.

 

Shopping Cart
Scroll to Top